ULYSSE NARDIN’İN DENİZCİLİK MİRASI

  • 170 SHARES

Ulysse Nardin, 11. kez Monaco Yacht Show ile ortaklıklarını yenilediğini duyururken, bu haberin bizi en çok ilgilendiren kısmı iş birliğine ithafen tasarlanan yeni the Diver Blue Shark modeli oldu.

Bu yıl 25-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Monaco Yacht Show ile ilgili bilmeniz gerekenleri Ulysse Nardin özelinde detaylandırıyoruz. Ortaklıklarının 11. yılının bir sembolü olarak tasarlanan yeni the Diver Blue Shark modeli ise tahmin edeceğiniz üzere bu haberin ana kemiğini oluşturmakta. Monaco Yacht Show’u ziyaret edenlerin keşfedebileceği Diver koleksiyonuna mensup yeni model, sadece deniz seferlerinizde değil, şehre ayak bastığınızda da size eşlik edebilecek modernizmi tasarım kodlarında barındırmakta.

Côte d’Azur’da bulunan Port Hercules’de bu yıl 29. kez gerçekleşecek olan Monaco Yacht Show’da bu yıl 125 yatın sergilenmesi planlanıyor. Ulysse Nardin’in denizcilik mirasını güçlendirdiği sponsorluk ise, fuarı ziyaret eden yat meraklılarının aynı zamanda horolojik ilgi alanlarına da hitap etmeyi başararak çok yönlü bir deneyim sunmakta. Markanın bu işbirliğine özel tasarladığı the Diver Shark modeline dönecek olursak, modelin limitli sayıda tasarlanan bir saat olduğunu belirtmekte fayda var. Sadece 300 adet üretilen paslanmaz çelik kasalı model, bezelindeki mavi PVD kullanımı ile farklılaşıyor. Kasanın arkasındaki “blue shark” deseni ile ise 2018 Monaco Yach Show’da tanıtılan “the Diver Great White 44 mm” ile aynı tasarım çizgisini benimsemekte.