PRADA CUP’TA ZAMAN HESAPLAMALARI

  • 12 SHARES

15 Ocak-24 Şubat tarihleri arasında Auckland’da gerçekleşecek PRADA Cup’ta resmi zaman tutuculuğunu üstlenecek Panerai için bu deneyim bir ilk olacak.

PRADA Cup, Mart 2021’deki finalden önce, Emirates New Zealand ekibine karşı hangi takımın mücadele edileceğinin belirleneceği yarışın ismi. 36. America’s Cup’ın Challenger Selection Series ayağını oluşturan bu yarışın, QP’nin saat kültürü bölümünde yer etmesinin temel sebebi ise Panerai’nin tarihinde ilk kez bu tip bir yarışta “resmi zaman tutuculuğu” görevini üstleniyor oluşu. 15 Ocak-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışta manüfaktürün bu görev tanımı, tarihçesinin denizcilik ile olan bağlarının 2021’deki organik bir yansıması niteliğinde.

Marka, bu unvanı PRADA America’s Cup World Series Auckland ve PRADA Christmas Race yarışlarında da sürdürecek. Bu organizasyon için tasarlanan ve sadece 20 adet üretilen yeni model Luminor Luna Rosse Challenger 36th America’s Cup ise “Luna Rossa Race Against Time” projesi kapsamında 3 Aralık’ta online olarak, sadece 24 saatliğine satışa sunulacak. Önceden kayıt olmak için panerai.com’u ziyaret edebilirsiniz.