PORTUGIESER CHRONOGRAPH’IN YENİ EDİSYONU

  • 14 SHARES

Yeni Portugieser Chronograph, mekanik fonksiyonlarını yepyeni bir kalibre güncelleyip, modernizasyonunu teknik kriterlere odaklanarak tamamlıyor.

IWC Portugieser Chronograph’ın yeni edisyonu, tasarımsal perspektifte büyük güncellemelere gitmektense, mekanik olarak bir değişim planını içinde barındırıyor. Klasik mertebesine ulaşmış tasarıma sahip bir saati güncellemek için seçilen bu metodun, aynı zamanda IWC’nin yeni mekanizmalarına yer vermek için ideal bir yöntem olduğu söylenebilir. Manüfaktürün kendi üretimi 69355 otomatik kalibre ile çalışan yeni saat, adındaki kronograf ibaresinin işlevini yerine getirmek için optimum bir dakikliğe sahip.

Öyle ki , saatin şeffaf kasa arkası bu takibi görsel olarak da yapmanıza olanak tanıyor. 46 saatlik güç rezervi bulunan 41 mm’lik kasa çapına sahip modelin kronometre fonksiyonu, bezelindeki çeyrek saniye ölçer ile okunurluğu garantilemekte. Kasa materyali olarak altın veya paslanmaz çelik alternatifi , Santoni markası ile ortaklaşa tasarlanan farklı renkteki deri kayışlar ile tamamlanarak 6 farklı opsiyon sunuyor.