Dİkkat! Bu YazıDA PokEmon Go İÇERİĞİ VARDIR

  • 256 SHARES

Gotta Catch ‘Em All! Son aylarda adından çokça söz ettirmeye devam eden Pokémon karakterleri şimdi de yüksek saatçilik ile buluşuyor.

Son dönemde Pokémon Go oyunu ile de adından söz ettirmeye devam eden Pokémon 90’lı yılların çocuklarının en yakından takip ettikleri hatta türlü oyuncaklar eşliğinde oynadıkları karakterlere yer veriyor. O yıllardan beri hayli yaş alan Pokémon karakterleri de bu sene 20. yıllarını kutluyor. Bu kutlamaları da lüks saat üreticisi Romain Jerome ile yaptıkları bir iş birliği ile duyuruyorlar.
Film, çizgi film ve çizgi roman karakterlerine değişik tasarımlarında oldukça fazla yer veren Romain Jerome da 20 adetle sınırlı tuttukları RJ X Pokémon modeli saat severlere sunuyor.

pikachu1

46 mm kasa çapındaki saat titanyum materyalinden yapılıyor ve sonrasında DLC kaplama ile tamamlanıyor, bu özellikleri ile de 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunduruyor. Pokémon denince akla ilk gelen karakter olan Pikachu’ya da kadranda şimşek figürleri eşliğinde yer veriliyor.
Saatin kasa arkasında da Pokémon detaylarına yer verilmeye devam ediliyor, burada konumlandırılan Pokémon logosu üzerinde de saatlerin limit numarası var.

product_features_pok-mon_strap

Otomatik kurmalı RJ001-A kalibre ile çalışan saat 42 saatlik güç rezervi sunuyor. Özel tasarım model Pikachu renginde sarı bir kauçuk kayış ile tamamlanarak spor ve bir o kadar da esprili bir yüksek saatçilik enstrümanı sunuyor.