A. LANGE & SÖHNE İÇİN YENİ BİR SAYFA

  • 229 SHARES

A. Lange & Söhne, paslanmaz çeliğe ilk kez yer verdiği Odysseus koleksiyonu ile sadece farkı bir tasarım familyasını marka bünyesine eklemek ile kalmayıp, güncel trendlere de entegrasyonunu tümüyle sağlıyor.

Odysseus , A. Lange & Söhne için yeni bir koleksiyondan öte. Zira marka da bu tasarım ile bünyesine kattığı 6. saat ailesini, bir dönüm noktası olarak nitelendiriyor. Marka ile özdeşleşen klasik kelimesini sportif ve modern ile güncelleyen Odysseus koleksiyonu için manüfaktür, 50 saatlik güç rezervine sahip L.155.1 isimli özel bir kalibre geliştiriyor.

40.5 mm’lik paslanmaz çelik kasası modelin bileziği ile entegre tasarımı sportif görünümünü kuvvetlendiriyor. Kadranda ise markanın tüm modellerinde görmeye alışık olduğumuz ve bu modelde saat 3 yönüne yerleştiren tipik tarih göstergesine, saat 9 yönünde haftanın günü göstergesi de eklenerek modernize ediliyor. A. Lange & Söhne’nin yaklaşık 120 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip ilk saati olma özelliğini de taşıyan tasarım, markanın klasik bir saat manüfaktürü algısını kırmakta bir hayli başarılı olacağa benziyor.