QP Türkİye’nİn 5. Sayısı Bayİlerde ve Seçkİn Kİtabevlerİnde

  • 28 SHARES

İngiltere’nin en çok okunan lüks saat dergisi QP’nin Türkiye edisyonunun beşinci sayısı yine yüksek saatçilik dünyasında derin bir keşfe çıkartıyor.

2 ayda bir yayımlanan QP Türkiye’nin beşinci sayısı saat severlerle buluşmaya hazır. “Saat tutkunlarına adanmıştır” mottosundan yola çıkarak hazırladığımız dergimizde bu sayıda da sizleri yüksek saatçilik dünyasında derin bir keşfe çıkartıyoruz.

Bu sayımızın kapağında 1858 Koleksiyonuyla Montblanc yer alıyor. Minerva ile 2016 senesinde zirve yürüyüşüne geçen Montblanc kapak konusu olarak detaylı inceleniyor.

kapak5

Radara takılan bir diğer yüksek saatçilik devi ise Pilot Serisi ile IWC. İçinde bulunduğumuz yılı “Pilot Saatler Senesi” ilan eden IWC, yeni pilot modelleri ile havacılık kültürünü şekillendiriyor. Yeni tasarımları detaylı olarak inceleyen Genel yayın yönetmenimiz Beran Toksöz’ün yazısı, pilot saatlerini havacılık tarihi ile ilişkilendiriyor.

Audemars Piguet bu sene de Art Basel‘in global ortaklarından. Fuara katılan Konular editörümüz Müjde Metin, Audemars Piguet ve Art Basel’i sanatsal bir bakış açısıyla ele alıyor. Swiss Made Miami yazısında okuyabilirsiniz.

Dikdörtgen kasalı saatlerin temel özellikleri, klasik olma yolunda ilerleyen Slim d’Hermès, Moiz Zilberman – Fabrizio Buonamassa röportajları ve çok daha fazlası yeni sayıda.

Keyifle okumanız dileğiyle.