PANERAI’NİN DİJİTAL HİKAYE PLATFORMU

  • 195 SHARES

Panerai, hikayesini sadece saat tasarımları ile aktarmaktan fazlasını seçiyor. Manüfaktürün yeni dijital projesi PAMCAST, sekiz bölümlük editoryal bir içerikten oluşuyor.

Panerai’nin geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni dijital projesi PAMCAST, manüfaktürün güncel hikayesini sekiz kısımlık bir hikayede anlatıyor. Tarihçesinin yanı sıra, marka ile özdeşleşmiş değerleri de içeriğinde ayrı bir başlık olarak inceliyor. Online etkileşimin, özellikle pandemi döneminde hiç olmadığı kadar artmasından hareketle marka, her hafta PAMCAST üzerinden yeni bir hikaye yayınlayacak. Bu içerik sayesinde müşterileri ile olan iletişimini de canlı tutacak Panerai, dijitalleşme nosyonunu daha önce hiçbir yüksek saatçilik markasının taşımadığı bir yöne çekiyor.

PAMCAST, marka hikayelerine seyahati odak noktasına alan “Italian Colors” ile başlarken, akabinde incelenecek diğer yedi başlık arasında, manüfaktürün fikir laboratuvarı Laboratorio di Idee”, sponsorluğunu üstlendiği yat yarışı “Luna Rossa” ve çevreci yaklaşımlarını konu alan “Ecologico” bulunuyor. 29 Haziran’da yayınlanan ilk bölüm ayrıca, markanın yeni tanıttığı Luminor Marina CarbotechTM ‘in derin bir analizini de kapsıyor.