IWC Schaffhausen Tribeca’da

  • 167 SHARES

IWC Schaffhausen bu sene de Tribeca Film Festivali’nin resmi partnerlerinden biri olarak sanata destek veriyor.

IWC, sanat, sanatçı ve yüksek saatçilik denkleminde konumunu en uygun şekilde belirleyen markaların başında yer alıyor. Bu bağlamda da Pekin, Dubai, Londra, Zürih ve New York’ta gerçekleşen festivallere en yakından destek veren maisonlardan biri oluyor. Sadece fuarlarla kalmayıp fuarlara katılan sanatçıları da marka temsilcisi ilan eden marka bu sene de New York’da gerçekleşecek olan Tribeca Film Festivali’ne destek vererek aynı festival kapsamında 4. işbirliğine imza atmış oluyor.

tribeca

Tribeca Film Festival 2015

Bu desteğinden yola çıkarak da Marka yeni bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Limitli sayıda üretilen IWC Portugieser Annual Calendar Edition Tribeca Film Festival 2016 IWC’nin New York butiklerinde satışa çıkacak. 44 mm’lik paslanmaz çelik materyalden yapılma yeni tasarımda en dikkat çeken nokta festivalin karakteriyle özdeşleşen bordo alt kadranlar oluyor. Saatin arka yüzünde yer alan safir kadranında ise bu özel etkinliği taçlandırlan bir gravür yer alıyor.

Ek olarak festival kapsamında da bir IWC Filmmaker Award yer alıyor. Yeni yapımcıların önünün açılması ve tanıtımlarının yapılmasına destek olan bu ödül, kazanan yapımcılara 50.000 Dolar değerinde bir ödül de sunuyor.