ÜÇÜNCÜ BOYUT

  • 121 SHARES

Golf sırasında başınıza gelebilecek bütün olasılıkları tek bir ekranda birleştiren simülatör ile teknolojinin dahil olduğu spor branşları genişlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz birkaç sene içerisinde yenilik olarak tanımladığımız ancak şimdilerde her birimiz için standart sayılan aksiyonlardan biri de bulunduğumuz ortamların spor yapmaya elverişli olması. Bahane üretmenin neredeyse imkansızlaştığı yeni düzende pekala golf sahanızı da kapalı bir ortama entegre edebiliyorsunuz. Hal böyle olunca golfun sıcak ve güneşli havalara ait bir branş olduğunu düşünenler için de bahaneler ortadan kalmış oluyor.

HD Golf, hangi mevsimde olursak olalım golf ile bağlantınızı koparmayacak bir senaryo hazırlıyor. Ontario menşeli marka golf simülatörüyle dünyanın en iyi ve tabii ki en zorlu parkurlarını sanal da olsa test etmenize olanak sağlıyor. 16:9 veya 4:3 ekrana yansıtılan görüntüler, gerçeğe yakın 3 boyutlu modeller oluşturmak için yüksek çözünürlüklü dijital görüntülemeyi uydu ve jeofizik verilerle birleştiriyor. Bu arada, markanın top izleme teknolojisi, mümkün olan en doğru simülasyon sonuçlarını sunmak için vuruş kalitenizi yakaladığı gibi analiz de ediyor. Kurslar, antrenmanlar ve bir dizi oluşumla birlikte Pebble Beach’te ya da St. Andrews’da çantanızı toplamanıza gerek kalmadan şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca HD Golf simülatörü 35.000 ile 70.000 dolar fiyat aralığına sahip olduğunu da belirtelim.