HIZLANDIRILMIŞ TREND KURSU

  • 90 SHARES

Uzun trend raporları yazmaya ne bizim, okumaya ise ne sizin vaktiniz ve sabrınız var biliyoruz. Bu yüzden üç madde ve QP filtresiyle Sonbahar-Kış 2017/2018 trendlerini sizin için özetliyoruz.

Kumaş/Renk/Model sırasıyla:

1. Kadife

Uzun zamandır demode olarak kabul edilen kadife pantolonlarınızı hurçlardan çıkarma vakti. 70’ler trendine QP no:15’te yer vermiştik, biliyorsunuz. Bu üç trendi de 70’ler trendininin bir alt başlığı olarak görmek mümkün. Kadifeyi takım olarak giymek cesaret istese de bir ceket veya bir pantolonla kombininizin cool’luk seviyesini artıracağınıza ve hiç üşümeyeceğinize söz veriyoruz.

2. Camel

Ama baştan aşağı giyilmek koşuluyla.Yine mi 70’ler dediğinizi duyar gibiyiz ama baştan anlaşmıştık, yeni sezonda bütün trendler bu on yıllık dönem içinde dönüp durmayı seçmiş. Camel rengini sadece trençkotlarınız da değil, full look olarak benimsemeniz gereken bir sezondayız. Özellikle siyah ve lacivert takımlarla dolu dolabınızda, bu renkteki yeni bir takıma yer açmanız ve sonbahar paletiyle uyumlu bir kıyafet seçimi yapmanız gereken günler.

3. Boğazlı triko

Ve son trend olarak karşımıza çıkan model ise boğazlı trikolar. Bu sezon için verdiğimiz hiç üşümeme garantisini boğazlı kazakla pekiştiriyoruz. Boğazlı kazaklarınızı hem takım elbiseleriniz içine giyip hem de jean ve botlarınızla kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. 70’lere ayak uydurmak için bu trendde de sepya bir filtreyi uygun görüyoruz.

Not: Gördüğünüz gibi korkacak hiçbir şey yok. Trendler içinde boğulmadan da modayı takip edip kompaktlaştırmak ve stilinize uygun hale getirecek alternatifler üretmek mümkün.


Açılış görseli: WWD’e aittir.