SOYUT BAĞLANTILARDA

  • 72 SHARES

A.P.C ve Jessica Ogden iş birliğindeki Round 22, farklı boyutlardaki yorganların yanı sıra yastık tasarımlarını da barındırıyor.

Sanat akımlarının dahil olabileceği alanların genişliğini tartışmıyoruz elbette; sonuçta göze hoş görünen her türlü tasarım kişisel olarak ele alınabilir. Öte yandan zamanınızı geçirdiğiniz her bir konuma taşınan tasarımlar bir noktada enerjimizi de yükseltiyor diyebiliriz. Günün başladığı ve bittiği yatak odaları da bu denkleme dahil. Hal böyle olunca A.P.C ve Jessica Ogden iş birliğinden doğan koleksiyonu incelemek kaçınılmaz oluyor.

A.P.C daha önce Round 21 serisinde, “işlevsel güzellik”e odaklanmış ve Anni ve Josef Albers tarafından yapılan işleri öne çıkarmıştı. Bir sonraki adımda -ki burada Round 22’den bahsediyoruz- marka, Jessica Ogden tarafından tasarlanan yorganlara odaklanıyor. Karantinası sırasında Jamaika manzaralarından etkilenerek Ogden tarafından oluşturulan seri, karışık malzemelerden sürekli değişen desenlere sahip. Ayrıca Round 22 turuncu, siyah, gri ve mavi renk tonlarındaki farklı geometrik yamaları da bir araya getiriyor.