İKİ ERKEK TEK VÜCUT

  • 80 SHARES

Brooks Brother x Junya Watanabe MAN iş birliğinin odak noktasında geleneksel kesim silüetinin modern tarafı var.

Brooks Brothers, 1818’de New York’ta kurulduğundan bu yana klasik, özel dikim kıyafetlerin Amerikan modası olmuştur. Yüksek kalitesi ve yapısıyla tanınan bu ürünün parçaları, özellikle de kendine özgü takım elbiseleri, zaman boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak tüm bunlara rağmen marka, klasik tarzın ritmini koruyan marka, portföyünü zenginleştirmek için Junya Watanabe MAN ile yeniden bir araya geldi ve yeni bir işbirliği için Junya Watanabe MAN’ı seçti.

Markaların doğası göz önüne alındığında, elbette işbirliğinin özel bir stil odağı var. Koleksiyonda blazer, takım elbise ve kısa kollu düğmeli gömlekler yer alıyor. Öne çıkan teklif olarak suçlamanın başında, ince yün ve tüvit yapıya sahip lacivert blazer geliyor. Blazerin gövdesi lacivert yünle bir araya gelirken tüvit kısmı yakasız ön kısmı altın düğmelerle süslüyor. Ayrıca parçanın Brooks Brothers’ın klasik “geleneksel kesim” siluetine dayandığını ve ilk kez Junya Watanabe MAN’ın SS24 koleksiyonunda ilk kez görüldüğünü belirtmekte fayda var.

Sırada, uyumlu chino pantolonlarla eşleştirilen, pamuklu polyester gabardin ve chambray’den oluşan klasik deve renginde bir blazer var. Gri, haki ve beyaz tonlarındaki kısa kollu Supima pamuklu oxford gömlekler işbirliğini tamamlıyor. Brooks Brother x Junya Watanabe MAN iş birliği, Mart ortasında Brooks Brothers ve Junya Watanabe MAN mağazalarında satışa sunulacak.