GUCCI’NİN GASTRONOMİ PODCAST’İ

  • 93 SHARES

Los Angeles’ta yeni açılan Gucci Osteria da Massimo Bottura’yı bir süre daha deneyimleyemeyeceğimiz aşikar ama bu restoranın hikayesini Gucci podcast üzerinden dinlemeye bir engel teşkil etmiyor.

Gucci, iki sene önce Floransa Piazza della Signoria’da açtığı ilk restoranda olduğu gibi bu seneki yeni Los Angeles destinasyonu için de üç Michelin Yıldızlı şef Massimo Bottura ile ortaklaşa bir gastronomik vizyon belirliyor. Şuan için Los Angeles’a seyahat etmek bir hayal statüsünde olsa da, Gucci CEO’su Marco Bizzari’nin aynı zamanda eski okul arkadaşı olan şef ile Spotify üzerinden gerçekleştirdiği  podcast’i dinlemek, bizi bir nebze olsun Rodeo Drive’da hissettirmeye yardımcı oluyor.

Bizzari ve Bottura, markanın caddedeki butiğinin terasında açılan restorana dair hikayelerin yanı sıra, Modena’da bilikte geçirdikleri okul anılarından, kreatif çalışma süreçlerinden ve birlikte yedikleri yemeklerden bahsederek, gündemi unutturan bir sohbet gerçekleştiriyor. Dinlemek isteyenler, markanın Spotify hesabını ziyaret edebilir, sonrasında gelecek ilham ile Youtube üzerinden Gucci’nin Floransa ve Los Angeles’taki restoranlarında görev alan şeflerin verdikleri yemek tariflerini izleyebilirler.