FARKLI EVRENLER

  • 89 SHARES

Lacoste ve Minecraft iş birliğindeki İlkbahar/Yaz koleksiyonu iki alternatif dünya arasında köprü kurmak adına tasarımlarını birleştiriyor.

Modanın bir süredir olağan dışı birlikteliklerine şahitlik ediyoruz. Bir önceki cümlemize verebileceğimiz bir referans da Lacoste ve Minecraft tarafından geliyor. 2011 yılında ilk kez sonsuz döngü içinde hiç bitmeyen hikayelere yer veren Minecraft’ın modaeviyle iş birliği içerisine girmesi de absürt kaçmıyor. Zira sanal yansımanız olan ikonunuzun stilini şekillendirmek, Lacoste koleksiyonu ile gerçeklik kazanıyor.

İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu, pikselli Minecraft grafikleriyle etkileşimde olan tasarım ve aksesuarları içeriyor. Polo, sweatshirt ve şapka gibi Lacoste’un klasik parçalarının yanı sıra markanın timsah logosu Minecraft Creative Studio tarafından yenilenerek sanal ortamın kodlarına atıfta bulunuyor. Her iki markanın da DNA’larını birleştiren koleksiyona ek olarak içinde tenis kortu ve plaj bulunan Croco Island Minecraft haritası da tanıtıldı.