CHANEL’İN BODRUM SEYAHATİ

  • 168 SHARES

Chanel, yaz tatilini ikinci kez Bodrum’da geçirmeye karar veriyor. Mandarin Oriental’ın içinde bulunan sezonluk butik, Cennet Koyu’na bir ziyaret planlamak için en güncel sebeplerden.

29 Haziran itibariyle Göltürkbükü’nde konumlanan Mandarin Oriental Otel’in içinde yeniden açılan Chanel, markanın global düzeyde uyguladığı sezonluk butik kavramının Ege kıyılarındaki en güncel örneği. 31 Ağustos’a kadar açık olacak butik, sadece seçkisi ile değil aynı zamanda botanik bir bahçenin ortasında konumlanan mimarisi ile de ziyaret edilmeye değer. Markanın grafik ve modern kodlarının yansıması niteliğindeki yapı, lokal traverten, ahşap ve cam gibi materyallerden oluşturularak Bodrum’un mimarisine de sadık kalıyor.

Sadece bazı seçili butiklerde yer verilen Coco Beach de Chanel koleksiyonunun yanı sıra Métiers d’art 2019/20 ve İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonun da tasarımların satışta olduğu butikte, bu sene seçkiye güneş gözlükleri de ekleniyor. Bodrum seyahatinizde rotayı Cennet koyuna çevirmek için artık bir tane daha sebebiniz bulunuyor.