CANLI RENKLERİN ODAĞINDA

  • 71 SHARES

Exploring Coastlines koleksiyonunun izinde Moncler ile ilişkilendirdiğimiz tasarımlar İlkbahar/Yaz 2021 konseptine uyum sağlıyor.

Her güçlü markanın kendisi ile özdeşleşmiş en az bir tasarımı vardır. Stil nezdinde ya da özel olarak kullanılan materyallerin izinde logo ya da amblem kadar güçlü bir etkiye sahip örneklendirmelerde, Moncler’i duyduğunuzda aklınıza puffer montların gelmesi oldukça doğal. Marka, soğuk hava ve kendisi ile eşleştirdiğimiz tasarımlarını İlkbahar/Yaz 2021 formatına Exploring Coastlines ile adapte ediyor. Sörf kültüründen hareketle bir araya getirilen koleksiyon, mevsimi kapsayan bütün derece değerlerini kale alıyor. Demek istediğimiz seçkide yer alan tasarımlar hem yüksek sıcaklıkları hem de yaz serinliğinin yaratabileceği hipotermi göz önünde bulunduruyor.

Canlı renklerin izinde motivasyon sağlamak için tasarlanan Exploring Coastlines’da Moncler’in Chardon ceketinin yeniden yorumlanmış versiyonu ile de karşılaşıyoruz. Gömlek ve polonun yanı sıra bir dizi aksesuarı da barındıran koleksiyon, yaz aylarının rahatlığını vurguladığı gibi renk ve desen kombinasyonunda da stil meselesini ele alıyor.