ZAMAN VE HIZ İLİŞKİSİ

  • 1 SHARES

Girard-Perregaux, Aston Martin ile olan yeni iş birliğini duyururken, markanın 2021’de yeniden başlayacağı Formula One macerasına da dahil olacak.

Yüksek saatçilik ve lüks otomobil markalarının iş birliği haberlerinin en yenisi Girard-Perregaux ve Aston Martin’e ait. 2021 yılı iki marka için de farklı anlam ve önemlere sahip dolayısıyla bu ortaklığın şimdi duyurulmasının da kendi içinde bazı sebepleri bulunuyor. Girard-Perregaux kuruluşunun 230. yılını kutlarken, Aston Martin 2021 sezonunda 60 yıl aradan sonra Formula One’a geri döneceğini açıkladı. Racing Point takımıyla anlaşma imzalaya markanın pistlerdeki yeni ismi Aston Martin Cognizant Formula One Team olacak.

Bu iş birliği yoluyla iki marka özellikle pistlerde hız ve zaman denklemini birlikte çözecek gibi görünüyor. Zira manüfaktür, Formula One’da da takımın resmi sponsorlarından biri olacağını açıklamalarına ekledi. 28 Mart’ta Bahreyn’deki yarış ile başlayacak F1 sezonunda ilk kez yarışacak olan takımın bileklerinde ise bu iş birliğinden doğan bir saatin yer alması yakın. Ortaklığın ilk yüksek saatçilik yansımasının bu yıl içinde tanıtılması planlanıyor.