ZENITH’İN ONLINE ÇIKARIMLARI

  • 236 SHARES

Zenith, Farfetch’e katılmasının birinci yıl kutlamalarına en başarılı olduğu konuya yoğunlaşarak, yani DEFY koleksiyonuna yaza ait yepyeni bir model ekleyerek katılmayı seçiyor.

Yüksek saatçilik markaları online erişilebilirliğini gün geçtikçe genişletirken, Zenith bu platformlardan en güçlü isimlerden Farfetch ile olan ortaklığında birinci seneyi kutluyor. Bu kutlamalara adanacak bir sembol gerektiğinde ise kuşkusuz marka en iyi bildiği kulvarda yüzmeyi tercih edip, seçimini yepyeni bir Zenith DEFY Classic modeli yaratmaktan yana kullanıyor. Sadece 25 adet üretilen ve www.farfetch.com’da satıştan olan model, 41 mm’lik beyaz seramik bir kasaya ve bu renk ile optimum uyumu sağlayan ten rengi kauçuk bir kayışa sahip.

İskelet kadranında otomatik kurmalı Elite 67-SK’ya yer veren saat, 4 Hz frekansta hassasiyet sağlayarak Zenith’in bu meseledeki öncülüğünü vurguluyor. 50 saatlik güç rezervine sahip DEFY Classic, tıpkı markanın CEO’su Julian Tornare’nin belirttiği gibi Zenith’in online varlığını güçlendirmenin en heyecan veren yolu gibi görünüyor.