Ulysse Nardin Diver Chronograph Monaco

  • 281 SHARES

Ulysse Nardin Monaco Yacht Show ile olan işbirliği sonucu Diver Chronograph modelinin etkinliğe limitli özel versiyonunu tanıtıyor.

Markanın klasikleşmiş modellerinden biri halini alan Diver Chronograph şimdi de özel bir etkinliği onurlandırmak adına güncelleniyor. Monaco Yacht Show’a özel tasarlanan model, etkinlikle özdeşleşmiş lacivert ve kırmızı renklerine odaklanıyor.

monaco-yacht-show
Her sene gerçekleşen Monaco Yacht Show’dan bir görüntü

Saatin kadranında yer alan logolu dakika göstergesine ek olarak kasa arkasında kullanılan safir camda da Monaco Yacht Show 2016 yazısına yer veriliyor. İndeks ve ibrelerde de benzer detaylar dikkat çekiyor.

ulysse-nardin-diver-chronograph-monaco

Diver Chronograph Monaco markanın manüfaktürü otomatik kurulumlu kalibre UN-150 ve silisyum eşapman ile destekleniyor. Saatin merkezinde saniye göstergesine yer verilirken, saat dokuz yönünde small seconds, saat üç yönünde 30 dakika göstergesi, saat 12 yönünde 12 saat ölçer ve saat altı yönünde de tarih göstergesine yer veriliyor.

ulysse-nardin-diver-chronograph-monaco-cover_0

Saatin eşsiz DNA’sı yeni modelde de korunmaya devam ediyor; 44 mm’lik paslanmaz çelik kasası ve tek yönlü dalış bezelinde de eski özellikler korunmaya devam ediyor. Kadranda renkleri de etkinlikle uyumlu seçilirken, marin görünümün korunmasına oldukça özen gösteriliyor. 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliği olan saat, 100 parçayla limitli olarak üretiliyor.
Daha fazlası; ulyssenardin.com