Spor Ve Elegan: Piaget’den Yenİ Polo S Modellerİ

  • 140 SHARES

Piaget’nin klasikleşmiş Polo modelleri revize edilerek güncel koleksiyona dahil oluyor.

Klasik modelleri ile yüksek saatçilik dünyasında özel bir yere sahip olan maison Piaget, döneminde bir ikon olarak tabir edilen Polo modellerine yenilerini ekliyor. Tanıtılan yeni modellerin Gerald Genta’nın en ilgi gören tasarımlarından biri olan Patek Philippe Nautilus modeli ile olan benzerliği ise yeni modeli gördükten sonra akıllara ilk gelenlerden oluyor.

PoloS_3

Spor-elegan olarak tabir edilebilecek model her ne kadar yeni jenerasyon saatler arasında yer alsa da eski tasarımları anımsatarak yüksek saatçilik tarihine atıfta bulunuyor. Markanın giriş seviye koleksiyonu olarak tanıtılan modeller iki farklı tasarımdan oluşuyor. Tarih fonksiyonu ile desteklenmiş otomatik ve otomatik kronograflı modeller 42 mm’lik paslanmaz çelik kasaları ile  farklı kadran rengi seçenekleri sunuyor.

PoloS_4

Piaget-Polo-S-3

Her iki modelde de in-house mekanizmaya yer veriliyor. Otomatik versiyonda 1110P kalibreye kullanılırken, kronograf versiyon 1160P kalibre ile destekleniyor. Fiyat politikası ise Piaget’nin diğer tasarımlarına kıyasla oldukça şaşırtıcı. Modelin otomatik versiyonu £7,850 iken kronograf versiyonu £10,500 olarak ücretlendiriliyor.