SEA DWELLER İÇİN BICOLOR ZAMANLAR

  • 108 SHARES

Baselworld 2019’da yeni sürümü ile karşımıza çıkan modellerden biri de Rolex Oyster Perpetual Sea-Dweller oldu. 1993’te patenti alınan Rolesor ismi artık bir Sea-Dweller modelini tanımlamak için de kullanılabilmekte.

1967’de piayasaya sürülen ve 1.220 metre derinliğe kadar su geçirmez olan bir dalgıç saati, günlük hayata nasıl adapte olur? Bu sorunun cevabı için bu sene Baselworld’de tanıtılan Rolex Oyster Perpetual Sea-Dweller’dan haberdar olmak gerek. Sarı altın ve çeliğin ilk kez bu modelde buluştuğu Rolesor bilezikli saat, bicolor trendine uyum sağlayarak kullanım mesaisini de genişletmiş oluyor.

43 mm’lik kasasına rağmen altın ve çeliğin yarattığı modern görünüm ile size günün her saatinde eşlik edebilecek Sea-Dweller ibaresi bilezik ile uyumlu devam etmek için siyah kadranına da altın renkler ile işlenmekte. Calibre 3235 ile çalışan model, tüm Rolex saatlerinde olduğu gibi Superlative Chronometer sertifikasına ve tüm Sea-Dweller modellerinde olduğu gibi 1.220 metrelik bir su geçirmezliğe sahip. Saatin güç rezervi ise 70 saat. Günlük saat tercihlerinde değişiklik yapmak isteyenlere duyurulur.