OCTO FINISSIMO’NUN GÜNCEL STATÜSÜ

  • 246 SHARES

Bulgari, 4 yeni model ile Octo Finissimo koleksiyonunu genişletirken, materyal ve mekanizma konusunda paralel bir güncelleme stratejisi izliyor. Yeni “Octo Finissimo Minute Repeater” tam da bir önceki cümlemizin kanıtı.

Octo Finissimo için Minute Repeater, model özelinde ilk kez deneyimlenen bir fonksiyon olmasa da kumlama tekniğine sahip pembe altın bir kasa ve aynı oranda etkileyici deri bir kayış ile daha önce bileklerde yer etmediğinden eminiz. 2016 yılında tanıtıldığında bu fonksiyona ait en ince saat olma rekorunu kıran model, 2020 itibari ile markanın tasarım estetiğini daha güçlü yansıtan bir renk ve materyal kombinasyonu ile satışa sunuluyor. Tasarım ve teknoloji alanında senkron bir felsefeye sahip Octo Finissimo, yeni Minute Repeater modeli ile materyal ve fonksiyon açısından da bu görüşü eş zamanlıyor.

Modeli detaylandıracak olursak 18K pembe altın kumlama tekniğine sahip kasası sadece 6.9 mm. 40 mm’lik kasa çapı bu incelik ve materyal seçimi ile optimum estetik seviyesine kavuşuyor. Minute Repeater fonksiyonunun modern saatler için de anlamlandırılabileceğinin kanıtı model 42 saatlik bir güç rezervine sahip elle kurmalı Bulgari Caliber BVL 362 ile çalışmakta.