MUTLULUĞUN FORMÜLÜ

  • 91 SHARES

Chopard Eş Başkanı ve Sanat Direktörü Caroline Scheufele’nin 1993 yılında tasarladığı Happy Sport isimli saatin mensup olduğu “Happy Diamonds” koleksiyonunun mutlu olarak nitelendirilmesinin sebeplerinden birine Julia Roberts’ın yeni kampanya yüzü olması eklenebilir.

Caroline Scheufele’nin annesinin Happy Diamonds koleksiyonuna ait tasarımları gördüğünde verdiği ilk tepki: “Pırlantalar özgür olduklarında daha mutlu.” cümlesi bugün hala tasarımların mottosu olarak kabul ediliyor. Söz konusu Julia Roberts’ın bileğini süslemek olduğunda tahmin edeceğiniz üzere onlardan daha mutlusu yok. Koleksiyonun yeni kampanya yüzü olarak tanıtılan oyuncunun bileğinde 1993 yılında Caroline Scheufele tarafından tasarlanan Happy Sport modelinin güncel versiyonu yer alıyor.

Yönetmen Xavier Dolan’ın kampanyaya özel çektiği video 1 dakika içerisinde enerji depolamanıza yardımcı oluyor ve “Happy Diamonds”ın mottosunu olabilecek en etkili şekilde özetliyor. Tahmin edeceğiniz üzere, Dolan’ın perspektifi ve Roberts’ın meşhur gülümsemesi birleştiğinde videoyu yalnızca bir kere izlemekle sınırlanmak imkansız hale geliyor. Scheufele ise sadece vizyonu ile değil dans eğitimi ile koreagrafide de belirleyici bir rol oynayarak, kreatif sürece bütünsel bir şekilde yön veriyor.