İhtİşam TİMSALİ Bovet 1822 19Thirty

  • 234 SHARES

En gösterişli yüksek saatçilik enstrümanlarının yaratıcısı Bovet şimdi de 19Thirty modelinin pembe altın kasalı guilloché kadranlı versiyonunu tanıtıyor.

2015 senesinde tanıtıldıktan sonra büyük ilgi göre paslanmaz çelik 19Thirty modeli Bover tarafından geliştirilen cep saatleri arasında en beğenilenlerden biriydi. 1930 senesinde patenti alınan ‘Easel’ kronometreli model hem mekanizma hem de kasasında mükemmel bir harmoni yakalıyordu. Bovet şimdi bu çok beğenilen modelinin farklı versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

bovetsdial

Yüksek saatçilik entrümanları arasında ayrı bir yere sahip olan maison’un geliştirdiği model mükemmelliği ve ihtişamı hedefliyor. Üç farklı kadran rengi ile tanıtılan model, indekslerde de değişikliğe gidiyor; Romen, Arabik ve Çin rakamları ile kadranda farklı tasarım detaylarına gidiliyor. Saat, dakika ve güç rezervi fonksiyonlarının yer aldığı panellerin arkasında da eşsiz guilloché detaylarına yer veriliyor.

bovet19thirtypinkgold

Kadran detaylarıyla zenginleşen modelde elle kurmalı 15BM04 kalibreye yer veriliyor. Tek tulumbayla yedi günlük güç rezervi sağlayan mekanizma üstün bir hassasiyet sergiliyor. Bu defa pembe altından üretilen kasanın bezeli pırlanta ile çevrili ve pırlantasız olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Ultra şık kadranı ile ihtişam timsaline dönüşen Bovet 19Thirty timsah derisi kayış ile sunuluyor.