HYT Colorblock İle H1 Koleksİyonu GenİŞLİyor

  • 256 SHARES

HYT, 3. yıl dönümünü Colorblock koleksiyonu ve daha da renkli yeni tasarımlarla kutluyor.

H1, HYT’nin ilk modeli olduğundan markanın gözde modeli olma özelliğini taşıyor. Bu sene de marka Colorblock koleksiyonu ile ürün gamını genişletilirken, ikonik modelin farklı varyasyonlarıyla karşılaşıyoruz. HYT’nin ruhuna uygun renklerde geliştirilen koleksiyon, taze, patlamaya hazır ve enerji dolu halleriyle dikkat çekiyorlar. Tek bir renk konseptine yerleşen modellerin her bir (kadran, kayış, kulak) detayında aynı renklere yer veriliyor.

hyt-h1colorblock-lifestyle-5

HYT’nin favori modellerinden olan H1’in çağdaş yüzüyle farklı tasarımlara adapte etmeye en uygun modellerden biri. Bu özelliğiyle daha önce H1 Full Gold, H1 Ghost gibi modellerle karşımıza çıkarken şimdi de mükemmel renk kontrastıyla karşımıza çıkıyor.

hyt-h1colorblock-lifestyle-7

Colorblock modelleri de markanın kimliğiyle özdeşleşen renkleriyle her bir modele ayrı bir karakteristik katıyorlar. Sarı detaylı H1 modeli markanın ışıklı yüzünü yansıtırken saatin Gun Metal PVD kasasıyla hoş bir kontrast yakalıyor. Mavi detaylı model, sade ve sakin aurasıyla huzur ve denizi anımsatırken, kırmızı versiyon canlı rengiyle çarpıcı bir görünüm yakalıyor.
Saatle mekanik elle kurmalı (28000 vph) HYT kalibre ile destekleniyor. 65 saatlik güç rezervi ile işleyen mekanizma saatin siyah sıvı saat göstergesi, dakika ve saniye fonksiyonlarına eve sahipliği yapıyor.

hyt-h1colorblock-lifestyle-6

Her bir yeni model, suya dayanıklı, anti-alerjik, dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış kayış ile birlikte geliyor. Her bir rengi 10 adetle limitli olan modellerin Ekim 2016 başında satışa çıkması bekleniyor.