Havacılık Dehası

  • 126 SHARES

Havacılık saatleri ile dikkat çeken marka Breitling’den daha şık bir tarzı benimseyen yeni model.

Havacılık ve havacılık saatleri odaklı marka Breitling’den yine temanın dışına çıkmayan bir model daha. Yeni limitli mode Breitling Chronoliner Limited Edition yine havacılık dünyasını bileklere taşıyan bir klasik olma yolunda ilerliyor.

Chronoliner Limited Edition

Chronoliner Limited Edition

250 adetle limitli üretilen modelin en dikkat çeken kısmı ise gösterişli kasasında barındırdığı pembe altın materyali oluyor. Pembe altının kullanımı her ne kadar pilot ve havacılık modellerinde çok yaygın olmasa da bu materyal ile birleştirilen seramik bezeli de saatin spor algısını daha şık forma dönüştürüyor.

Breitling-Chronoliner-Limited-Edition-3

100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan modelin siyah kadranı üzerinde bulunan indeks ve ibrelerinde de SuperLuminova özellikli boya kullanılarak saatin gece ve su altı görüşü destekleniyor. Kadranda bulunan üç alt kadrana ek olarak, saat 3 yönünde bir de tarih göstergesi yer alıyor.

Saatte COSC sertifikalı Breitling Ref.24 kalibre yer kullanılıyor. 28.800 vph hızında çalışan mekanizma 46 saat güç rezervine gerek duyuyor. Saat kauçuk kayış ile birlikte satılıyor.