Halda’nın En Başarılı Yarış Saati

  • 216 SHARES

İsveçli yüksek saatçilik maison’u Halda yeni geliştirdiği model Trackmaster ile yarış saati anlayışını bir üst seviyeye çekti.

Halda Concept, yalın İsveç tasarımlarını, üstün İsviçre mühendislik teknikleri ile bir araya getirmek konusunda uzman. Şu andan ziyade geleceğe odaklanan marka, ilk tasarımı olarak bir uzayda bile çalışma kapasitesinde The Halda Space Discovery’i geliştirdiğinde de bu ayrımı saat meraklılarına çok net olarak sergilemişti. Sonraki aşamada ise yarış pilotlarına özel modeller geliştirmek yer alıyordu. Zaman içerisinde bu hedefe de tik atıldı ve marka bugün yarış meraklılar için bir arzu nesnesi haline gelebilecek bir enstrüman ile karşımızda. Kullanan yarış pilotunu en avantajlı konuma taşıyacak bir model ile…

halda

Halda Trackmaster temelde profesyonel ve amatör sürücüleri hedefliyor. NASA sertifikalı özel Teca materyalden yapılma Trackmaster hem kullanıcının yolu takip etmesini sağlarken eş zamanlı olarak da zamanı planlamasına imkan sağlıyor. Bunu da mekanik modüllerini modern teknolojinin getirdiği avantajlardan yararlanarak sağlıyor. Trackmaster’a bağlı olarak sunulan dijital modül 0-100/200/300 km/h (0-60/100/200 mph) ve 0-402 m (QuartervMile) aralıklarını kırmızı ve yeşil ışıklar eşliğinde sergiliyor. Sürüş esnasındaki tüm hız ve süre detaylarının da kaydını yapan mekanizma daha sonrasında tarihçesi ile de bu bilgileri kullanıcı ile paylaşıyor.
Zenith destekli mekanizması ile yüksek hassasiyet yakalayan dijital deha seyahat için tasarlanan özel deri kılıfı, ahşap kutusu ve özel dock aparatı ile mükemmel performans arayanlar için tasarlanmış.