Dolce Vita

  • 10 SHARES

Longines’in yeni DolceVita modelleri paslanmaz çelik ve pembe altının birleşiminin mükemmel zarafetine tanıklık ediyor.

“Dolce Vita” kavramından yola çıkan bir tasarımı görsel olarak görmeseniz bile ne denli hayatın güzelliklerine odaklanan bir görsellik ile karşılacağınızı bilirsiniz. İşte bu kavrama odaklanan Longines de aynı şekilde hayatın tadına odaklanan bir model ile karşımıza çıkıyor. Hem de paslanmaz çelik ve pembe altın materyallerini en güzel formda kombinleyerek.

longines dolce vita

dolcevita2

İtalyan kültlerinden birine dönüşmüş olan Dolce Vita, Longines tasarımlarına konu olmaya devam ediyor. Hayatın sade ama bir o kadar da cezbedici güzelliklerine odaklanan koleksiyona eklenen yeni 2 model de bu filozofiyi en güzel şekilde destekler nitelikte. Geometrik çizgilerle yumuşak kıvrımların bir araya geldiği tasarımlarda elegans ve feminen bir duruş görülüyor.

dolcevita

2 farklı model ile karşımıza çıkan koleksiyonda bulunan iki modelin kasaları ve bilezikleri aynı olsa da farklı tasarımsal değişikliklere gidiliyor. Quartz mekanizma ile desteklenen modellerin 4 farklı boyu bulunuyor. Gümüş rengi kadrana sahip olan model roma rakamları ile desteklenirken, siyah lake kadranlı modeli pembe altın ibreler ve indeks konumunda yer alan pırlantalarla kadranda bir zenginlik yakalıyor.

Yeni modeller mükemmel bir zarafet ve cazibeyi bir arada taşıyor.