Armin Strom’un Yenİ Dönemİ

  • 23 SHARES

Armin Strom son geliştirmiş olduğu modellerle yeni bir döneme adım atıyor. Edge Double Barrel da bu planlamanın son örneklerinden.

Spor ve gösterişli modelleriyle yüksek saatçilik camiasında farklı bir itibara sahip olan Armin Strom ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. Bunun da son örneği marka tarafından daha önce geliştirilmiş ve farklılığıyla oldukça dikkat çekmiş model Edge Double Barrel’in yeni pembe altın versiyonu oluyor.
Lüks detaylara kasasında oldukça gösterişli bir formda yer veren Edge Double Barrel, pembe altın kasasında daha sıcak bir görünüme kavuşuyor. Spor kasaları geniş ve gösterişli formları üzerine kurgulayan Armin Strom, bu modelinde ise asimetrik çizgilere odaklanıyor. 46.8 mm’lik kasasına destek olan farklı kulaklarıyla aynı zamanda bilekte konfor yakalayan model, eşsiz tasarımı ile kadrandan mekanizmanın izlenmesine de imkan veriyor.

armin-strom-edge-double-barrel-rose-gold-4

Ek olarak indeks ve ibrelerde kullanılan pembe altın materyali ile de kadran kasa uyumu yakalanıyor. Yüksek teknik yetkinlik sergilenerek geliştirilen mekanizması (ARM16) modelin saat, dakika ve küçük saniye göstergesi fonksiyonlarını yönetiyor. Manüfaktür tarafından geliştirilen mekanizma sekiz günlük güç rezervi ve çift tulumba sistemi ile başarılı bir hassasiyet vadediyor.
Mekanizmaya dair parçalar saatin materyali ile armonik bir kontrast yakalarken, kahverengi timsah derisi kayış pembe altın ile uyum sağlayan detay oluyor.

armin-strom-edge-double-barrel-rose-gold-3


Detaylar:
Armin Strom Edge Double Barrel

Fiyat: İstek üzerine
Mekanizma: ARM16
Materyal: 18 karat pembe altın
Güç rezervi: 8 gün
Su geçirmezlik: 50 metre