Çağdaş ve Spor Tasarım Kodlarının BİRLEŞİMİ

  • 239 SHARES

Raymond Weil Tango 300 Chronograph, çağdaş ve spor tasarımı ile yüksek saatçilik ritüellerine farklı bir değer katıyor.

İsviçreli yüksek saatçilik markası Raymond Weil ilgi görmek için özel bir çaba sarf etmese de koleksiyonlarına eklediği çağdaş tasarımlarla adından çokça söz ettirmeye başladı. Horolojik dünyanın öncül elementlerini eklediği modelleri ile saat severleri tatmin ediyor. İşte bu modeller arasına şimdi bir yenisi daha ekleniyor; Raymond Weil Tango 300.

8560-sr1-20001

Tango koleksiyonu içerisinde tanıtılan model, adından da anlaşılacağı üzere 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliği barındırıyor. Oldukça çekici bir tasarıma sahip ve ergonomik kullanım için yeterli rahatlığı da sağlıyor. Estetik değer yargılarına uygun bir tasarım barındıran saat quartz mekanizma ile çalışıyor. Buna rağmen yüksek bir performans yakalayan Tango 300’ün kronograf özelliği de var. Diğer Tango modellerinde de olduğu gibi yeni Tango 300’de de gece görüşü özellikli indekslere yer veriliyor.
Saatin kırmızı detayları ile canlandırılan kadranını incelediğimizde ise kronograf fonksiyonu, tarih göstergesi, saat, dakika ve saniye fonksiyonları karşımıza çıkıyor.

raymond-weil-tango-300-acier

Siyah PVD kaplamalı 43 mm’lik kasaya sahip paslanmaz çelik modelin kaplama bulundurmayan sadece paslanmaz çelik (siyah ve mavi kadranlı) versiyonları da mevcut.