BLACK BAY’İN YENİ ZELANDA ÇIKARIMLARI

  • 207 SHARES

Rugby World Cup 2019 kutlamaları kapsamında Tudor, Yeni Zelanda Rugby Takımı ile partnerliklerini yeni bir saat modeli ile kutluyor. Black Bay chronograph modelinin siyah limitli edisyonunu ve All Black oyuncuları ile ilişkisini inceliyoruz.

Tudor geleneklerinde Yeni Zelanda Rugby takımı ile olan ortaklıkları, All Blacks takımına yeni bir oyuncu dahil oldukça koleksiyona yeni bir model eklemek üzerine kurulu. Tabii takımın tarih boyunca ki oyuncularının sayısına dair limitli bir üretimi göz önünde bulundurarak. Yeni Black Bay Chronograph ise Yeni Zelanda takımının ismindeki renk ile tasarımı şekillendirmeyi odak noktası olarak belirliyor. Ülkenin ulusal sporunun ragbi olması ve All Blacks’in tarihte en fazla sayı atan takımı olması sebebiyle Tudor ile olan bağlar, klasik bir spor-saat markası ilişkisinden bir hayli farklı.

İlk kez limitli sayıda üretilen Black Bay Chronograph, 1884’ten bu yana takıma seçilen 1181 oyuncuyu anmak adına bu sayıda üretiliyor. All Blacks’a yeni oyuncular dahil oldukça büyüyecek olan koleksiyondaki en yeni tasarım, mat efekti yaratmak adına tümüyle satine edilmiş çelik ütü siyah PVD kaplamadan üretiliyor. Otomatik kurmalı Calibre MT5813 ile çalışan Black Bay Chronograph’ın 70 saatlik bir güç rezervi bulunuyor. 41 mm’lik kasa çapına sahip tasarım, kadranında doğru konumlandırdığı göstergeleri ile fonksiyonel bir kronograf sunuyor. Modelin 200 metreye kadar su geçirmezliği de bulunmakta.