AQUA TERRA’NIN REFLEKTİF RENK PALETİ

  • 273 SHARES

Omega’nın denizcilik ile olan bağlarının klasikleşmiş yansıması Seamaster Aqua Terra koleksiyonu için modernizasyon, denizlerden ilhamla seçilen yeni renk paleti ile sağlanıyor.

Omega Seamaster Aqua Terra koleksiyonunun kadran opsiyonlarına yeni katılan mavi ve yeşil renkleri, farklı bilezik ve kayış kombinasyonları ile 4 farklı model yaratıyor. 41 mm’lik kasalara sahip özel “sun brushed” tekniğine sahip, teknelerin güvertelerindeki dokudan ilhamla yaratılan tik desenli mavi veya yeşil renkli kadranlar paslanmaz çelik bilezik veya kadran renginin devamlılığını sağlayan deri kayışlar ile kombinlenebilmekte.

Omega Master Chronometer calibre 8900 ile çalışan tasarım, kadranında Aqua Terra koleksiyonunun minimalist referanslarına sadık kalıyor ve saat ve dakika göstergesi dışında sadece saat 6 yönünde bir tarih göstergesine yer veriyor. 150 metreye kadar su geçirmezlik özelliği olan yalın model, denizlerin renk paletini en iyi yansıtan iki farklı yeni renk seçeneği ile, klasik kodlara sadık kalarak Aqua Terra’nın güncellenmesini sağlıyor.