2006 SENESİNDEN Bu Yana Bİr İlk

  • 280 SHARES

IWC’nin eşsiz kadran tasarımı ile beğeni toplayan modeli Split-Second Chronograph güncellenerek tekrar ailedeki yerini alıyor.

IWC Portugieser Chronogpraph Rattrapante efsanesi geri döndü! İlk olarak 1995 senesinde tanıtılan ve daha sonrasında 2006 senesinde güncellenen IWC’nin ince split-seconds kronografı limitli olarak tekrar yüksek saatçilik sahalarında. Üç farklı tasarım ile tanıtılan model, markanın Avrupa’da ilgi gören mağazaları olan Milano, Paris ve Münih butiklerine özel olarak tanıtılıyor.

italy
Edition ‘Boutique Milano’

mu%cc%88nich
Edition ‘Boutique Munich’

munich
Edition ‘Boutique Rue de la Paix’

10 sene sonra geri dönen modelin üç edisyonu da birbirini andırıyor ancak küçük farklılıkları yine de mevcut. Bu değişenlerin başında ise kasa arkası gravürleri ve kadran düzenlemeleri yer alıyor.
Portugieser Chronograph Rattrapante Edition “Boutique Milano” (Ref. IW371215) 41 mm’lik pembe altın kasa, Edition “Boutique Rue de la Paix” (Ref. IW371216) ve Edition “Boutique Munich” (Ref. IW 371217) paslanmaz çelik kasalara sahip. Üç model de elle kurmalı, 44 saatlik güç rezervine sahip kalibre 76240 ile tamamlanıyor. Ve üç modelin de kasa arkalarında karakteristiklerine uygun olan özel gravürlere yer veriliyor. Ek olarak modelin Milano edisyonunda takimetre ölçeği de mevcut.
Kadran renkleri ve gösterişli tasarımları ile yeniden IWC’nin gözbebekleri arasına girmeye hazırlanan modellerden Milano (100 adetle limitli) edisyonu bugün itibariyle satışa çıkarken, Paris ve Münih edisyonları için (250’şer adetle limitli) biraz daha beklemek gerekiyor.