LaLiga İçİn Gerİ Sayım TAG Heuer EşlİĞİnde Başladı

  • 116 SHARES

Yüksek standartlar ve kalitenin en önemli karakteristikler olarak belirlendiği, spor meraklısı TAG Heuer’dan bir işbirliği daha.

Zamanın galibiyet üzerinde ne kadar da belirleyici olduğu konusunda kesin yargılarda bulunan manüfaktür bu sefer de İspanyol LaLiga futbol liginin resmi saat sponsoru oluyor.
Son yıllarda Avrupa, Asya ve Latin Amerika’da gerçekleşen maçlarda yüksek oyun kalitesiyle sadece ulusal değil küresel bir başarı göstermiş olan İspanyol takımlarının en yüksek kriterlerinden biri LaLiga. İşte bu yüksek değerlerin TAG Heuer’nin kesinlik ve hassasiyet kalifikasyonlarıyla özdeşleştirilişinden doğuyor bu iş birliği. LaLiga’da yer alan 20 takım için de, skorbord üzerinde yer alan her bir saniyenin ne denli kritik olabileceği düşünüldüğünde mantıklı bir sonuç ortaya çıkıyor. Ortaklığın sonucu olarak ise İsviçreli saat markasının felsefesi olan ‘Don’t crack under pressure’ sloganı da İspanyol profesyonel futbol ligine uyarlanıyor. Ve önümüzdeki sezon gerçekleşecek 38 maçın en stresli anları için TAG Heuer’nin sağlam duruşu benimseniyor.