Harry Winston’dan AIDS Araştırmalarına Destek

  • 152 SHARES

Markanın Yeni tasarımı Countdown To A Cure Midnight amfAR Amerikan AIDS Araştırmaları Merkezine destekte bulunuyor.

Gösterişli modellerini değerli taşlarla taçlandırmayı seven maison Harry Winston’dan amfAR’a (The Foundation for AIDS Research) destek. Son değişik markalar tarafından farklı örneklerine rastlanan kurumsal sosyal sorumluluk işlerine adım atan Harry Winston çalışma destek alanı olarak kendine AIDS araştırmalarını seçiyor ve yeni geliştirdiği Countdown To A Cure Midnight amfAR modeli ile satış fiyatının %20’lik kısmını AIDS/HIV tedavi araştırmaları için bağışlıyor.

MIDAHD42WW005_amFar

Çalışmalara destek veren modeli incelediğimizde ise biri kadın diğeri erkek modeli olmak üzere iki farklı tasarım görüyoruz. İkisi de birbirine paralel dizayn edilmiş tasarımlarda öne çıkan renk lacivert. 42 mm’lik beyaz altın kasaya sahip erkek versiyonunda dikkat çeken detay mavi tonlu sunburst kadranı üzerinde bezelin tam iç kısmında yer alan amfAR’ın kurumsal kimliğini yansıtan renkleri oluyor. Otomatik HW2003 kalibreye sahip saatin mekanizması safir arka kadranından izleme imkanı sunuyor. 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan model, mavim timsah derisi kayış ile tamamlanıyor.

MIDQH32WW003_amFar

Saatin kadın versiyonunda da erkek modelinde kullanılan mavi sunburst kadran kullanılıyor. 32 mm’lik kasa çapıyla karşımıza çıkan modelin kadranında karklı olarak amfAR renkleri sadece saat 12 ve üç yönleri arasında taşlı formuyla çıkıyor. Ek olarak saatin tepe kolu üzerinde de göz doldurucu üç adet pırlanta bulunuyor. Sade ve şık kadran mavi kasen kayış ile tamamlanıyor.

İki özel model de 20 adetle sınırlı üretim ve Şubat 2016 itibariyle satışta.