Buben & Zorweg’den Müze

  • 128 SHARES

Tutarlılık ve özgünlükten vazgeçmeyen Buben & Zorweg’den, koleksiyonerlik felsefesini destekleyen bir model daha

Koleksiyoner dostu Buben & Zorweg yaratıcı çözümler ile özgün tasarımlar sunmaya devam ediyor. Tasarlanan yeni ürün ise büyük müzelere layık bir vitrin niteliğinde. Saatler, sanat eserleri ve nadir koleksiyon parçalarını depolamanıza imkan veren dolap, eserlerinizi şık bir şekilde sergileyerek bulunduğu mekana görsel bir zenginlik katıyor.

Tüm Buben & Zorweg ürünleri gibi Private Museum da alman mühendisliğinin yenilikçi teknolojilerini barındırıyor. 22 mm kalınlığındaki kurşun geçirmez camı, parmak izi tanıma sistemi, VdS sertifikalı kilit sistemi  ve safir camı arkasında yer alan görünmez lazer ızgarası içeriğin korunması görevini başarıyla yerine getiriyor. Aksesuarları arasında yer alan hi-fi sistemi de kendinizi şımartmanıza ve dolabın tadını çıkarmanıza destek oluyor.

Siyah kadife kaplı iç duvarları üzerine dilenirse farklı iç yerleşim düzeni opsiyonları eklenebiliyor. Düşey hareketli, elektromekanik sistemli açılma-kapanma mekanizması alman endüstriyel tasarım standardlarını zorluyor.

Buben4

Buben & Zorweg - Private Museum ayaklı modeli

Buben & Zorweg – Private Museum ayaklı modeli