QP WOMEN SONBAHAR / KIŞ 2019-20

  • 86 SHARES

QP Women’ın merak ve tetiklediği tüm duygu durumlarına adadığı 4. sayısı satışta.

Yazı : Serra Türker

Hayatınızda herhangi bir insanın meraklı olmadığını duydunuz mu? Zaten her şey merakla başlamıyor mu? Ben kendimi bildim bileli meraklı biriydim. Küçükken bu duygu bende o kadar baskındı ki, evdeki her şeyin nerede olduğunu bilmekle ünlüydüm.

Tam da hayatımın dönüm noktalarından birinde, Serra 3.5 version (35 olmama dair kullandığım bir espri) ile kendimi güncellediğim bu sıralar ve hayata karşı merakımın sıçrama yaptığı bugünlerde, QP Women’ın bu hissiyatı tema olarak seçtiği bir sayıya konuk editör olmak ayrı bir başlık olarak bana tesadüfleri merak ettirmiyor değil.

Seneler sonra Londra’ya yarı zamanlı olarak taşınmanın, yeni bir düzen kurmanın benim tüm bu 3.5 serüvenimi tetiklediğini ve yeni bir yol çizdiğini söyleyebilirim. Bu şehirle beraber tüm düşüncelerime ve hislerime yeni bir bakış açısı getirme şansına sahip oldum.

Hayatımda oluşan kimi tekrarların nedenini merak ediyorum, kapalı kapıları açıyorum ve kendimle ilgili fark etmediğim şeyleri fark ediyorum. Tıpkı QP Women’ın bu sayısında içeriğiyle sizlere hissettirmeye çalıştığı gibi. Bu sayıda QPW dünyasının bir parçası olmak benim için çok keyifliydi. Umarım sayfaları çevirdikçe siz de merakınıza yenik düşerek benimle empati kurabilirsiniz…