YENİ OYUNCAK BOND’DAN

  • 65 SHARES

Kendinizi James Bond yerine koymak, tahmin ettiğinizden çok daha kolay. 007’yi görsel hafızamızda baki kılan detaylara odaklanın; eser miktarda yüksek teknolojiden faydalanın, sabırlı olun ve el becerinizi test etmeye hazırlanın.

Zamanda yolculuk edip 1964 yılına doğru geri sarıyoruz. Sean Connery’nin James Bond rolüne büründüğü Goldfinger filmi, rotamızı önce Miami’ye, sonra Londra’ya ve İsviçre’ye çevirmemize sebep oluyo. Zira 007’nin yeni görevi Goldfinger’ı suç üstü yakalamak. Her ne kadar sinopsisi tipik bir James Bond macerasını konu edinse de bizim ilgimizi çeken nokta bu macera süresince onu yalnız bırakmayan teknolojik detaylarda gizli. Tıpkı James Bond için özel olarak üretilen Aston Martin DB5’in gizli bir ajanın hayal edebileceğinden çok daha fazlasını sunması gibi…

Odağımız Lego ile aynı noktaya kilitleniyor çünkü James Bond’un kült otomobili, Lego’nun 1295 parçalık yeni tasarımı olarak karşımızda. The Lego James Bond Aston Martin, Goldfinger filmde ajanın hayatını kolaylaştıran tüm özellikleriyle, Lego koleksiyonunuza dahil olmaya hazır. Tabii bu birbirinden farklı özelliğin, sizin işinizi o kadar da hafifletmeyeceğini belirtmekte fayda var; zira küçük Lego parçaları bir araya geldiğinde ekipmanlar, değiştirilebilir araba plakası ve acil durumlarda şoför koltuğunu gökyüzüne doğru fırlatan acil çıkış özelliği sizi bekliyor olacak.

Geçtiğimiz aylarda 2.1 milyon dolardan satışa sunulan orijinal Aston Martin DB5’e kıyasla oldukça erişilebilir bir yerde konumlanan minyatür otomobil, 150 dolarlık fiyat etiketiyle sizi bekliyor.