YAZIHANE DEMİRBAŞLARI

  • 95 SHARES

Yetişkin bireylerin gün içinde en çok vakit geçirdikleri yer ofis masaları ve düzenini sağlamak için uzun zamandır kullanılan sümen takımları kulağa alaturka bir terim gibi gelse de Graf Von Faber-Castel’in seti bu kontenjana dahil olmuyor.

Ofisteki masasında belli bir nizama ihtiyacı olduğunda bazıları için kapısını çaldığı adres 1761’den beri aynı. Bu Faber-Castell kafilesine mensup olanlar için ailenin fertlerinden Anton- Wolfgang Graf Von Faber Castell’in kurduğu yeni marka ile perçimlenmiş durumda. Zira Graf Von Faber Castell Collection, eski döneme ait koleksiyonların modern teknoloji ile yeniden şekillendiği tasarımlardan oluşuyor. Bu da günümüz yazıhanelerine hakim olan modern estetik anlayışının klasisizm ile desteklenmesine sebebiyet veriyor. Tıpkı bu 7 parçalık İtalyan derisi ile kaplı masa üstü seti gibi.

Seti işlevsiz kılan hiçbir öge yok, içinde bulunanları saymak gerekirse: mektup açacağı, kalemtıraş, bir yuvarlak, bir oval kalemlik, kartlık, kalem tablası, ve sümen. Ortak noktaları ise hepsinin üst kalite İtalyan dana derisi ve gümüş kullanılarak ve elde dikişlenerek üretilmesi. Özel gofraj tekniği sayesinde iş hayatınızdaki başarılarınız kadar uzun ömürlü bu set ile iş arkadaşlarınızdan daha fazla şey paylaşacaksınız. Setin farklı renkte ve boyutta deri versiyonları www.graf-von-faber-castell.com adresinde 995 Euro’luk fiyatıyla online olarak satılmakta.