ENTEGRE HAVA FOTOĞRAFÇILIĞI

  • 77 SHARES

DJI Mavic 2 Pro, entegre bir hava fotoğraf ve videolama sistemi oluşturmak adına Hasselblad ile içinde x işaretli bir paydada buluşuyor. Hasselblad’ın L1D-20c kamerasının monte edildiği yeni nesil bir drone, görüntü kalitesi mevzusunda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir ideolojiye sahip.

Dolayısıyla bu yeni ürünle, bir marka ile işbirliği adı altında yeni ve daha pahalı bir ürün sunma trendinse teknolojik güncellemelere tabi tutulan ve DJI markasının fotoğrafçılık konusunda tıkandığı noktada bir bilenden ( bu örnekte Hasselblad) yardım aldığı bir tasarım karşınızda durmakta.Hem de 20 MP 1’lik bir sensör ile. Önceki DJI drone’larla karşılaştırıldığında, düşük ışıklı ortamlarda çok daha iyi sonuç veren Mavic 2 Prone, Hasselblad’ın doğal renk çözüm teknolojisi ile enstantanelerde doğruya en yakın renkleri yakalayabiliyor.

Böylece optimize edilen bir görüntü ile göze yakın imajları averaj göz hizasının üstünde fotoğraflamakta. Aynı zamanda drone meraklıları için büyük resme bakmayı da sağlamakta. Maksimum 31 dakikalık uçuş modu, çok yönlü engel algılama mekanizması ve bütün bu bilgileri iki markanın da web sitesinden öğrenebileceğiniz birçok özellik daha. Drone ile bir açık hava sürüş deneyimine çıkmadan çok da anlam ifade edeceğini düşünmüyoruz.DJI x Hasselblad drone’un fiyatı 1.500 Dolar. www.store.dji.com’dan satın alabilirsiniz.