El Yazısından DİJİTAL Platforma

  • 178 SHARES

Dijital dünya ile geleneksel yazım teknikleri arasında link kuran Montblanc Augmented Paper bir defterin çok daha ötesinde. Yazı Berrak Damlacık.

Klasik çizgili defterlere ithafen
Montblanc el yazısı ile not tutma geleneklerini dijital dünyaya aktaran eşsiz bir solüsyon ile karşımızda. “Augmented” kavramı eşliğinde dijital dünyadan reel dünyaya aktarılan sanal çalışmalardan farklı olarak Augmented Paper, geleneksel çizgili defterlerden ilham alan tasarımı ile el yazısı ile yazmış olduğunu tüm notları mobil telefonunuz ile dijital ortama aktarıyor. Bireysel ifadelerin dijital araçlara aktarımıyla, paylaşımını kolaylaştıran Montblanc tasarımı, elektronik dünyanın avantajlarından sonuna kadar feragat etmenize imkan sunuyor. Tüm bu süreci telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile yöneten marka, yazım enstrümanlarının zenginleştirilip, hayatı kolaylaştırması alanında adeta çığır açıyor. Augmented Paper’ın üzerinde bulunan kontrol tuşu da aktarım sürecinin gerçekleştirilmesine yardımcı olarak, en pratik yazım araçlarından birini sunuyor.

Karakteristikler
Aynı zamanda şık ve yalın bir tasarım objesi olma niteliğindeki Agmented Paper’ın içeriğinde, dijital ortam ile veri akışı sağlayan not defteri, Montblanc StarWalker tükenmez kalem ve yazım – çizim süreçlerinin dijital ortama aktarımını sağlayan, Bluetooth Low Energy ile çalışan deri zarf yer alıyor. Montblanc Hup app mobil uygulaması ile akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilen tasarım, Montblanc Augmented Paper and Meisterstück “Hommage à W.A. Mozart” tükenmez kalem eşliğinde siyah ya da lacivert renk refill opsiyonları eşliğinde sunuluyor.

Fiyatı 680 Amerikan Doları.