BİR WIRELESS DİNLETİSİ

  • 27 SHARES

Master& Dynamic’in yeni kulaklığı MW07 ile başka bir frekansa geçiş mümkün. True Wireless Earphones, markaya özel “Fit Wings” teknolojisi ile kulağınıza ergonomik bir uyum sağlarken, tasarımıyla jenerik rakiplerinden ayrışmakta.

Güneş gözlüğünüz ile uyumlu kaplumbağa kabuğu desenli el yapımı asetat, 10 mm’lik Berilyum sürücüsü ve kulak içi sensörleri. MW07 görsel ve işitsel olarak farklı bir deneyim sunan bir kulaklık. Bu tip tasarımlarda wireless özelliği yeni tanıştığımız bir teknoloji olmasa da Master and Dynamics patentli “Fit Wings” özelliği, ergonomi konusunda diğer örneklere fark atmakta. Ayrıca yenilikçi anten teknolojisi ile devreye giren optik sensörleri ile de 9 gramlık bir tasarımdan beklenmeyecek komplikasyonlara sahip.

Paslanmaz çelik şarj kutusunda 1 buçuk saat geçirdikten sonra 3.5 saatlik bir pil ömrüne sahip MW07’nin aynı şekilde kablosuz olan bu şarj haznesi de 40 dakikada tümüyle doluyor.Mobil cihazınız ile 20 metreye kadar olan mesafelerde kablosuz olarak çalışabilen tasarım, “IPX 4 Splash Proof” su geçirmezlik sertifikasına sahip. Yeni nesil bu wireless kulaklık deneyiminin fiyatı ise 299 Dolar.