BİR ÇİFT, TEK TASARIM

  • 184 SHARES

Montblanc ve Maison Kitsuné çeşitli aksesuarlardan oluşan iş birliğinde izolasyon ve ritim konularını baz almayı ihmal etmiyor.

Markaların isimleri ve monogramları arasındaki bağlantıyı tartışma gereği duymuyoruz ancak bazı isimleri bir adım öne çıkarmakta da sakınca görmüyoruz. Tıpkı Avrupa’nın en yüksek dağı olan Montblanc ve Japoncada tilki demek olan Maison Kitsuné gibi. Fakat biz bu iki markanın isimleri ya da monogramlarının anlam bütünlüğünden çok geçtiğimiz hafta lanse edilen kapsül koleksiyonuna odaklanmayı tercih ediyoruz.

13 parçadan oluşan seçki çanta, anahtarlık ve cüzdan gibi farklı tip aksesuarlardan oluşuyor. Bir diğer taraftan Montblanc MB 01 Over-Ear Headphones, koleksiyonun rotasını teknoloji ve izolasyon nosyonları ile farklı bir yöne çeviriyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıkta, Maison Kitsuné’nin sembolik tilkisi deri kafa bandına işleniyor. 715 euro fiyat etiketindeki kulaklık ve koleksiyonun geri kalanı için montblanc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.