BANG & OLUFSEN’İN KONTRAST ANLAYIŞI

  • 87 SHARES

Danimarka menşeili iki isim, Bang & Olufsen ve Norm Architecs, yüksek kalitede işitsel bir deneyim ve dekoratif tatmin için Contrast adındaki koleksiyonu tanıtıyorlar.

1925 yılında Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından kurulan Bang & Olufsen, bugün ikilinin soyadını minimalizm ve yüksek teknoloji ile özdeşleştiren biz pozisyonda konumlanıyor. Danimarka menşeili, işitsel duyguları tetiklerken görselliği de bir o kadar ön planda tutan marka, kült mertebesine ulaşan tasarımlarıyla, konu dekorasyon olduğunda her zaman en üst sıralarda yer alıyor.

Bang & Olufsen bu sefer, yine Danimarka menşeili bir diğer tasarım stüdyosuyla iş birliği içerisine giriyor. Mimari duruşu, markanın tavrıyla özdeşleşen Norm Architects, Bang & Olufsen’in bugüne kadar satışa sunduğu tüm ürün gamından en çok öne çıkan sekiz ayrı tasarımı yeniden yorumluyor. Bunu yaparken ikonik tasarımların sadece renk, doku ve materyallerine dokunan Norm Architects, Kvadrat tarafından özel olarak üretilen bir kumaşı, antrasit ve siyah renklerle tamamlıyor. Beoplay A1 ve A9, Beosound 2, Beosound Edge, Beosound Shape gibi modellerin güncellenmiş versiyonları, Contrast adındaki koleksiyonda yer alıyor. Yüksek kalitede işitsel bir deneyim ve dekoratif tatmin için, Bang & Olufsen’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.