TERAPÖTİK ÇAYLAR

  • 60 SHARES

Oyuncu Waris Ahluwalia’nın kurduğu çay markası “House of Waris Botanicals” pandemi sürecindeki psikolojik ve fiziksel şikayetleri minimize etme amacı taşıyor.

Baştan belirtelim “House of Waris Botanicals” QP’nin sadece iyi tasarlanmış packaging sevdasıyla incelemeye aldığı bir marka değil. Oyuncu Waris Ahluwalia’nın şehir stresi ile başa çıkmak için Ayurvedik temellere oturtarak kurduğu çay markası, keyifli bir içimden çok daha fazlasını vadediyor. Functional Blend ismi taşıyan ve özellikle fiziksel ve psikolojik bazı şikayetler üzerine etkili olan karışım çaylardan oluşuyor.

Günlük hayatı farklı zamanlarda uygulanacak çay ritüeli ile daha çekilir kılmak için programlanan Care Package No.2 konsantrasyon ve enerji için zencefil özlü “Sweet Clarity”i, bağışıklığı güçlendirmek için mürver özlü “Immunity One”ı, pozitif hissetmek adına gül ve tarçınlı “Love Conquers All” ve son olarak da rahat bir uyku için papatya özlü “Night of Nights”ı bir araya getiriyor. Care Package No.2’yi 116 dolara satın almak için houseofwaris.com’a tıklayabilirsiniz.