SUBJEKTİF YARATICILIK

  • 73 SHARES

Yaydıkları koku ile bulunduğu ortamın ambiyansını değiştiren mumlar Stan Editions ile kişisel tasarım objelerinize dönüşüyor.

Burnunuza gelen bir kokunun sizi geçmiş anlara götürebilme yetkisini déjà vu etkisi ile bağdaştırabiliriz. Öyle ki bu esans, ait olduğunuz zaman diliminden bir anlık olsa bile uzaklaşıp geçmiş zamandaki anılarla ya da kişilerle iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Bütün adımları tamamlayıp zamanda kısa bir yolculuk yapmanız, kokunun yoğunluğu ve güçlü hafıza kuramıyla aynı paralelde. Mum özelinde bu konuyu irdelediğimiz ise koku partiküllerine bir de tasarım nosyonu dahil oluyor. Aynı şekilde görsel hafızanıza kazınan formlar anılarınızla ile eşleşip zihninizin bilim kurgu tarafını açığa çıkarıyor. Bu zamana kadar sadece standart ya da marjinal olmak üzere iki farklı uçta konumlanan mum kalıplarını kendi yaratıcı dünyanızın izinde şekillendirmeniz için Stan Editions bir seçki sunuyor.

Farklı boyut ve renklerdeki tasarımlar mumların aynı zamanda bir dekorasyon objesi olabileceğinin kanıtı. Ancak bu noktada tasarımcı X kişisi değil, sizsiniz. 5 parçadan oluşan setin farklı kombinasyonları ile geometri bilginizi tazelerken hayal gücünüzün de sınırları zorlanıyor. 150 saat yanma süresi ile Candl Stack serisi hakkında detaylı bilgiye staneditions.be adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.