ŞİFALI KOKULAR

  • 67 SHARES

Sewell, Vyrao’yu “enerjik şifayı usta parfümeri ile birleştiren” ilk sağlıklı yaşam markası olarak adlandırıyor.

Yasmin Sewell, 2019’da kendi deyimiyle “aha” anını yaşadığında, moda endüstrisinde satın alma ve kreatif direktör olarak 25 yıl çalışmıştı. Ve bir gün bir karar veriyor ve gerçekteki kendisini yansıtma zamanının geldiğini fark ediyor. Çok psişik bir Arap ailede doğduğunu ve çocukken her zaman bir şeyler gördüğünü ve hissettiğini, dolayısıyla maneviyat ve bütünsel sağlığa her zaman paralel bir ilgisi olduğunu söyleyen Sewell, moda kanalında devam etmek yerine bu daha ezoterik özlemlerine yönelmeye karar veriyor ve 2021’de sağlıklı yaşam markası Vyrao’yu kuruyor. Markalar ve yaratıcılık hakkında bildiği her şeyi, sevdiği her şeyle birleştiğinde enerjik bir şifa serisi ortaya çıkıyor.

Sewell, Vyrao’yu “enerjik şifayı usta parfümeri ile birleştiren” ilk sağlıklı yaşam markası olarak adlandırıyor. Şu anda, her biri enerji alanınızı yükseltmeye ve farklı olumlu duyguları kışkırtmaya yardımcı olmayı vaat eden yedi adet cinsiyetsiz kokunun yanı sıra mumlar ve tütsüler de yapıyor. Marka, hepimizin değişen enerji frekanslarına sahip olduğumuzu ve bu frekansın ruh halimizden etkilendiği fikrinden ilham alıyor. Reiki ve Bütünleyici Kuantum Tıbbı eğitiminin yanı sıra kokular, beynin belirli kısımlarını harekete geçirme yeteneklerine göre seçilen bileşenlerle sinirbilim araştırmalarıyla da destekliyor Sewell. Kullandıkları her bitkinin ve çiçeğin, ruh halimizi nasıl yükselteceğine göre seçiyor. Şişelerin rengine kadar renklerin ruh halimizi etkileyebildiğini, sadece güzel kokulu ürünler değil, aynı zamanda enerji kaynağı olan bir şey yarattığını söylüyor.

Tüm bitki ve çiçeklerin, doğadan gelen her şeyin olağanüstü olduğunu düşünen Sewell, ihtiyacımız olan her şeyin aslında parmaklarımızın ucunda olduğunu anlatıyor ve ekliyor, “Koku, kısa ama önemli bir anı, enerji durumunuzda tam bir değişimi, kendini sevme, özgürleşme, mutluluk veya koruma bolluğunu deneyimleme yeteneğinizi tetikleyebilir. Kokunun vücudunuzdaki her şeyi değiştirme ve duygusal bir canlanma hissi yaratma potansiyeli var.”