SERİ ETKİLEŞİM

  • 81 SHARES

Leica, Bond serisinin son filmine ithafen sınırlı edisyondaki minimalist tasarımına bir de No Time to Die – Behind the Scenes sergisini ekliyor.

Sean Connery’nin kurduğu “Bond, James Bond.” cümlesi ile gizli ajanlık tanımlaması yenilendi. Seri ile bağdaşan Aston Martin’lerden, iyi bir kokteylin nasıl hazırlanacağına kadar birçok detay yıllardır James Bond karakterini temsil ediyor. Farklı oyuncularla bu zamana kadar beyaz perdede olan serinin son filmi No Time To Die bildiğiniz üzere ekim ayında vizyona girecek. Pandemi nedeni ile üç kez ertelenen ve Daniel Craig’i son kez Bond olarak göreceğimiz film aynı zamanda serinin 25. yapımı. Birçok özelliğin bir filmde buluşuyor olması da beraberinde bir dizi etkinlik ve özel tasarımların ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bunlardan biri de Leica’nın limitli sayıdaki kamerası ve filmin sahnelerine yer veren sergisi.

007 Edition olarak adlandırılan yeni Q2, yeşil deri ile kaplandığı gibi lens kapağında da Bond jeneriğindeki klasik sahne görüntüsüne yer veriyor. Tabii ki kamerayı yine yeşil deri kaplama bir Bond çanta koruyor. Leica aynı zamanda film esnasında karelenen fotoğrafları No Time to Die – Behind the Scenes sergisinde bir araya getiriyor. 7.995 dolar fiyat etiketine sahip sınırlı sayıdaki Leica Q2 007 Edition için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.