Retrospektİf Bakış Açısı, Special Edition Leica

  • 154 SHARES

Rolf Sachs tarafından özel geliştirilen Leica modeli, hem M-P serisine ek özellikler katarken hem de farklı tasarım unsurları barındırıyor.

Yüksek fotoğraf standartları
Rolf Sachs’ın yeni Leica M-P Grip tasarımı sadece görünüşe dair değil. Aynı isimler eşliğinde piyasaya sürülen model, yeni işbirliğinin en renkli meyvesi olarak karşımızda. Kırmızı halatlardan sarkan dev bir kaya parçasını andıran makinenin tasarımında farklı detaylara da yer veriliyor. Canlı bir kırmızı tonu kauçuk ile hem zenginleştirilen hem de koruma altına alınan model, performans cephesinde de oldukça iddialı. 35 mm lensi ile Leica’nın yüksek standartlarını sergilenmeye devam ediliyor.

leica-m-p-grip-by-rolf-sachs-02

Kırmızı detaylar
Yüksek hassasiyetli odaklama performansı ve seçici bir obtüratör ölçme sistemiyle sunulan yeni Leica, sadece 79 örnek olarak üretiliyor. Alışılmadık materyallerin dikkat çekici uyumlarını bir araya getiren model, ‘rolf sachs’ ismine de ayrıca makinenin ana kontrol panelinde yer veriyor. Sanatsal çekim araçları ile çalışarak ciddi görüntüler yakalamak isteyenler için benzersiz bir tasarım.
Leica.com