RADYONUN EVRİMİ

  • 64 SHARES

Teenage Engineering’ın kablosuz hi-fi müzik seti OB-4, dinlediğiniz her şeyi sürekli olarak iki saatlik bir kasete kaydederek, radyo müziği dinlemeye de yeni bir bakış açısı sunuyor.

2007 yılında Jesper Kouthoofd, Jens Rudberg ve David Eriksson tarafından kurulan Stockholm plak şirketi Teenage Engineering, müzik severler, prodüktörler ve synth tutkunları için uzun süredir favori. Markanın ileri tasarımlı ses elektroniği sunan çok işlevli sentezleyicisi OB-4, modern müzik prodüksiyonunda bir simge haline geldi. Bauhaus’tan ilham alan tasarımı ve kullanımı kolaylaştıran renk kodlu kontrollere sahip olan bu parça, OLED ekranı, dahili hoparlörü, mikrofonu ve FM radyosu ile mükemmel bir sentez.

Dünya çapındaki beatmaker’lar arasında kült bir favori olan Teenage Engineering’in her parçası gibi bu renkli seri de yaratıcılığı geliştirmek ve keyifli anlar yakalamak için tasarlanmış. Radyo dinlerken az önce çalan şarkının adını duymak için geri sarmayı hayal ettiniz mi? OB-4 dinlediğiniz her şeyi sürekli olarak iki saatlik sihirli bir kasete kaydederek, radyo müziği dinlemeye de yeni bir bakış açısı sunuyor.

Tüm favori parçalarınızı anında geri sarabilir, zamanını uzatabilir ve döngüye alabilirsiniz. 72 saate kadar dinleme olanağı sunan bu fetiş objenin disk modunu seçebilir ve 40 karma parçadan oluşan kendi koleksiyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.